ustronplus.pl

Usługi autokarowe Wrocław

WROCEK – TRAVEL zapewnia profesjonalne usługi autokarowe we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach. Od momentu powstania marka stara się ciągle wychodzić naprzeciw swoim klientom, dlatego stale rozbudowuje swoją flotę autokarów oraz busów. Pasażerowie wrocławskiej firmy są przewożeni nowoczesnymi, bogato wyposażonymi i bezpiecznymi autobusami po polskich oraz zagranicznych trasach. Kierowcami są wykwalifikowane osoby, które mają duże doświadczenie zawodowe i odpowiednie uprawnienia do przewozu grup od 8 do 55 osób.

Oferta najmu autokarów

Autokary są wynajmowane przez:

  • firmy,
  • klientów indywidualnych,
  • biura podróży,
  • parafie,
  • szkoły

i wielu innych klientów z okolic Wrocławia. Niezależnie od celu podróży, firma z Wrocławia może zapewnić opracowanie indywidualnej oferty, która sprosta wymaganiom każdego, kto chce zaoszczędzić na najmie autokaru. Postaw na bezpieczeństwo, wysoki komfort podróżowania oraz różne udogodnienia, jak klimatyzacja czy rozkładane fotele.

Organizacja wyjazdów Wrocław

Skorzystanie z oferty WROCEK – TRAVEL to nie tylko możliwość wynajęcia autokaru wraz z kierowcą (kierowcami), ale również skorzystanie z usług pilota. Jest to osoba, która pokieruje całą wycieczką i skoordynuje wszelkie elementy składające się na całą podróż. Pełną ofertą można przejrzeć na oficjalnej stronie internetowej wrocektravel.pl, jednak dla tych, którzy chcą takiej indywidualnie dopracowanej, zachęca się do kontaktowania drogą emailową, telefoniczną lub poprzez formularz zgłoszeniowy. Nie przepłacaj i wynajmij bus lub autokar na korzystnych warunkach umowy bez ukrytych kosztów.


WROCEK - TRAVEL
PETRAŻYCKIEGO 65B
52-434 WROCŁAW
tel. +48662913972

Zobacz także:

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów Łódź

Nowoczesna wypożyczalnia samochodów Łódź

Napraw tylnej belki w Lagunie

Napraw tylnej belki w Lagunie

Zbiorniki na paliwo z wieloletnią gwarancją

Zbiorniki na paliwo z wieloletnią gwarancją

Skąd wziąć auto?

Skąd wziąć auto?

Szeroki wachlarz usług i atrakcyjne ceny w Hallo Taxi

Szeroki wachlarz usług i atrakcyjne ceny w Hallo Taxi