ustronplus.pl

LaxoCare

Osoba, która chce wyjechać do pracy do Niemczech, szczególnie na stanowisko opiekuna osób starszych, musi przygotować się na kilka rzeczy. Pierwszą z nich jest ciężka praca. Nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Osoby starsze, wymagające opieki często się irytują i złoszczą, ponieważ nie mogą być samodzielne. To zupełnie naturalny odruch, jednak nie każdy jest gotowy na zmierzenie się z czymś takim. Jeśli wiesz, że podołasz takiemu trudowi, możesz spokojnie szukać pracy za granicą. A pomoże Ci w tym firma LaxoCare.

Wymagania LaxoCare

Aby móc pracować za granicą, musisz spełnić kilka wymagań, które stawia firma LaxoCare:

znać język niemiecki, przynajmniej w stopniu podstawowym,

dobrze, jeśli posiadasz doświadczenie w pracy ze starszymi osobami,

musisz posiadać odpowiednie nastawienie do ludzi – pozytywne.

Jak widzisz są to wymagania, które może spełnić wiele osób. Języka idzie się nauczyć, a pozytywne nastawienie nie jest trudne. Doświadczenie przydaje się i lepiej „wygląda”, jednak nie jest wymagane w każdej ofercie.

Co daje współpraca z LaxoCare?

LaxoCare to firma, która od pięciu lat współpracuje z zagranicznymi osobami, które oferują pracę opiekunom. Każdy klient jest sprawdzony, dlatego Twój wyjazd jest w 100% legalny i bezpieczny. Współpraca z LaxoCare daje Ci poczucie bezpieczeństwa, odpowiedzialność za Twoją pracę. W razie czegokolwiek masz pomoc pośrednika swojego. Jest to bardzo duże udogodnienie i komfort pracy, szczególnie za granicą. Praca za granicą często jest kojarzona z szarą strefą. Współpraca z taką firmą jak LaxoCare daje Ci legalność, normalną pracę i wszystkie profity.


LAXO CARE SP. Z O. O.
Solidarności 115/2
00-140 Warszawa
tel. +48 61 666 2993