ustronplus.pl

Cennik biura rachunkowe we Wrocławiu

Interesują cię fachowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego? Rozglądasz się za firmą, która specjalizuje się w czynnościach kadrowo-płacowych? A może poszukujesz specjalisty, który zajmie się sprawami księgowymi? Jeżeli myślisz o biurach rachunkowych we Wrocławiu to cennikiem przystępnym, atrakcyjnym i konkurencyjnym może pochwalić się Biuro 

Rewident. Dzięki temu, że Biuro operuje innowacyjnymi, nowoczesnymi programami INSERT GT, jest ono w stanie sporządzać przede wszystkim:

  • comiesięczne bilanse,
  • listy płac,
  • rachunki zysku i strat,
  • wezwania do zapłaty,
  • deklaracje podatkowe.

Co ważne, fachowcy rozpoczynają każdą współpracę z określeniem podstawowych zasad z zakresu polityki dotyczącej księgowości. Przygotowywany jest zakładowy plan kont. Klient może liczyć także na rzetelną i dokładną analizę rozmaitych decyzji biznesowych, z uwzględnieniem ryzyka.

Oferta Biura Rewident

Biuro Rewident z powodzeniem zajmuje się prowadzeniem ewidencji ryczałtowych, bieżącym prowadzeniem ewidencji dla potrzeb podatku VAT, a także sporządzaniem deklaracji podatkowych oraz ich przekazywaniem drogą elektroniczną do urzędów skarbowych. Trzeba dodać, że ofertę urozmaica prowadzenie ewidencji środków trwałych, wyposażenia, wartości niematerialnych i prawnych. Specjaliści Biura Rewident sporządzają listy płac, obsługują umowy cywilnoprawne, a także zajmują się obsługą i doradztwem w zakresie spraw pracowniczych, takich jak delegacji, zasiłki, zatrudnienie za granicą. Wachlarz usług uatrakcyjnia sporządzanie rocznych informacji o uzyskanych dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych. W kwestiach podatkowych na porady mogą liczyć przede wszystkim osoby prowadzące działalność gospodarczą. Specjaliści zajmują się też prowadzeniem postępowań likwidacyjnych i upadłościowych. Propozycja obejmuje szkolenia dotyczące rachunkowości.


Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c
Mydlana 1 pok.107/108
51-502 Wrocław

Zobacz także:

Pełna księgowość - Białystok

Pełna księgowość - Białystok

Meridian - Fund

Meridian - Fund