ustronplus.pl

Karty charakterystyki substancji

Pro-Perfekt, firma działająca od 2009 roku, swoją siedzibę ma w Poznaniu. Pełniąc swoje usługi, jakimi są tworzenie i serwis kart charakterystyki substancji, firma dba o wysoką jakość wykonywanych zleceń oraz pełne zadowolenie swoim klientów.

Karta charakterystyki powinna być wykonana w języku polskim. Oczywiście przez osoby, które mają odpowiednie kwalifikacje i wiedzę. Te wymagania spełnia zespół firmy Pro-Perfekt.

Karta charakterystyki substancji składa się z 16 sekcji. Obowiązkiem producentów, importerów, dystrybutorów i dalszych użytkowników substancji lub mieszanin chemicznych jest dostarczenie karty charakterystyki. To producent tych niebezpiecznych substancji i preparatów musi wystawić i przekazywać kartę charakterystyki nabywcom. Karta ta musi być zawsze obecna podczas transportu, używania i przechowywania substancji niebezpiecznych. Kiedy sytuacja tego wymaga, karta musi być zaktualizowana i wystawiona ponownie. Producent lub sprzedawca powinien przekazać kartę nie później niż w dniu pierwszej dostawy substancji bądź mieszaniny chemicznej.

Pro-Perfekt oferuje nie tylko profesjonalne wykonywanie kart charakterystyki danych substancji, ale też bezpłatne doradztwo podczas projektowania etykiet. W przypadku kontroli firma oferuje nieodpłatne wyjaśnianie wszelkich uwag dotyczących kart. Na życzenie klienta Pro-Perfekt również zgłosi kartę, w sposób nieodpłatny, do Biura ds. Substancji i Preparatów Chemicznych.

Ceny za zlecenia Pro-Perfekt ustala indywidualnie biorąc pod uwagę ilość kart, wymagania klienta i rodzaj współpracy.

Interesuje Cię współpraca z Pro-Perfekt? W celu skontaktowania się z firmą zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://properfekt-msds.pl/.


Pro-Perfekt
Gnieźnieńska 3/20
61-015 Poznań
tel. 662 011 087

Zobacz także:

Jaką muzykę wybrać na wesele?

Jaką muzykę wybrać na wesele?

Woda demineralizowana od Enfoss

Woda demineralizowana od Enfoss

Agencja eventowa w Warszawie

Agencja eventowa w Warszawie

Realizacja profesjonalnych usług przy toczeniu metalu

Realizacja profesjonalnych usług przy toczeniu metalu

ABAK SYSTEM – dobre biuro rachunkowe w Lublinie

ABAK SYSTEM – dobre biuro rachunkowe w Lublinie