ustronplus.pl

Szkoła kitesurfingu

Kite Surfing sto współcześnie bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu, a jago największą zaletą jest to, że wbrew powszechnie panującej opinii, jest to sport dla każdego miłośnika wody, fal i wysokich lotów! Ośrodek Kite Station specjalizuje się w przeprowadzaniu profesjonalnych kursów i szkoleń z kitesurfingu na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się  malowniczej miejscowości Lo Stagone na Sycylii. Doświadczona kadra prowadząca tu szkolenia doskonale wie, jak zarazić Cię miłością do kite`a!

Nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo bowiem każdy kurs prowadzony jest przez wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych instruktorów, którzy doskonale wiedzą, co robią! Wszystkie zajęcia organizowane przez Kite Station prowadzone są zgodnie z z obowiązującymi standardami międzynarodowej organizacji IKO (International Kiteboarding Organization). Nauczyciele ze szkoły oferują kursy na różnych poziomach zaawansowania:

  • podstawowy, na którym poznasz podstawy kite`a i dowiesz się więcej o tym sporcie
  • średniozaawansowany, na którym szkolisz swoje dotychczasowe umiejętności
  • zaawansowany, podczas którego poznasz tajniki wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych ewolucji!

Po zakończeniu kursu, każdy uczestnik otrzymuje  IKO Kiteboarder Card. Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu ofertą i chciałbyś dowiedzieć się na jej temat więcej, to nie zwlekaj dłużej i już dziś wejdź na stronę http://kitestation.pl/szkolenia/ lub skontaktuj się z trenerami telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu - +48 600 876 209. Poczuj się wolny jak ptak i na własnej skórze przekonaj się, jak wiele frajdy sprawią Ci loty na wysokich falach! Wybierz dogodny dla siebie termin i już dziś zapisz się na jeden z kursów, który organizuje szkoła kitesurfingu Kite Station. Zapraszamy serdecznie!


Kite Station
Trapani 1
91100 Trapani
tel. +48 600 876 209

Zobacz także:

Kimono do karate tanio

Kimono do karate tanio

Jak utrzymać dietą sportową?

Jak utrzymać dietą sportową?

Trenerzy personalni

Trenerzy personalni

Akademia Reissa dla dziewcząt i chłopców

Akademia Reissa dla dziewcząt i chłopców

Sklep rowerowo narciarski - 2Koła & Ski

Sklep rowerowo narciarski - 2Koła & Ski